Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde kürdan paketleme işi; ev hanımları, öğrenciler, işsizler ya da ek bir gelir kapısı elde etmek isteyen çalışanlar için çok iyi bir teklif gibi duruyor. Çok kolay bir iş olmasının yanı sıra, kazancının da fena olmadığını söyleyebileceğimiz kürdan paketleme işi tam size göre! İster tek başınıza, isterseniz de bir grup halinde çalışabileceğiniz iş, size aylık ortalama 15000 tl’ye kadar kazandırabilir..

Evde Kürdan Paketleme İşi

Size mutlaka önerebileceğimiz ve iyi bir emekle sağlam kazançlar sağlayabileceğiniz kürdan paketleme işi için istihdam gereken bir çok firma .bulunmaktadır. Şehrinizde bulunan bu şirketler ile iletişime geçerek; onlara bireysel ya da grup halinde çalışacağınızı belirterek işe kabul edilmeyi bekleyebilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda, bu şirketler size kürdanları ve paketleri teslim edecek ve sizin de bu kürdanları 100’lü, 200’lü, 500’lü ya da istenen sayılarda paketlere ayırmanız gerekecektir.

İşi teslim etmeniz gereken tarihten daha erken bir tarihte teslim etmeniz durumunda ise firmanın kürdanları daha erken almalarını sağlayıp, aynı zamanda sizin de daha fazla iş alabilmenizi mümkün kılabilir; böylece gelirinizi arttırabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Kürdan paketlemesi kısa sürede öğrenilebilinecek ve kolayca yapılabilecek bir iş olmasının yanı sıra; evde boş zamanlarını kazanç sağlayarak değerlendirmek isteyenler için de harika bir gelir kaynağı. İlk aşamada kürdan firmasıyla iletişime geçerek bireysel ya da ekip olarak işi almalısınız. Burada ekip olarak işe başvuracak kişilerin işi alma olasılığı daha yüksek olacaktır. Çünkü böylece firmaların daha fazla paket teslim alması daha mümkün olacaktır. Daha sonra aldığınız kürdanları işverenin istediği şekilde, yani 100’lü, 200’lü ya da 500’lü olacak şekilde paketlemelisiniz. Son aşamada ise yaptığınız paketlemeler başına iş veren firmadan ödemenizi alabilirsiniz.

Kürdan paketleme işi aynı zamanda evde ek iş olarak yapabileceğiniz de bir iş. Yani işten döndüğünüzde ya da boş günlerinizde de kürdan paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Kürdan paketleme işi veren firmalar bulunduğunuz konuma göre sayı ve ücret bakımından farklılık gösterebilmektedir. Evde kürdan işi veren firmalar ile iletişime geçebilmek için aşağıda bulunan yorum kısmına bilgilerinizi yazarak gönderebilirsiniz.

Kürdan Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde kürdan paketleme işi yaparak ayda 700-800 tl’yi bulan gelirler elde edebilmeniz mümkün. Bazı firmalar ücretlendirmeyi paketleme başına yaparken; bazıları günlük, bazıları ise haftalık ya da aylık olarak yapmakta.

Evde Kürdan Paketleme İşi” için 15 yorum

 • Ağustos 1, 2018 tarihinde, saat 9:45 am
  Permalink

  Adıyaman/ Merkez.. kürdan paketleme işi istiyorum

  Yanıtla
 • Ağustos 1, 2018 tarihinde, saat 8:30 pm
  Permalink

  Çalışma hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum

  Yanıtla
 • Ağustos 14, 2018 tarihinde, saat 4:20 pm
  Permalink

  Paketleme işi yapmak istiyorum. Ek iş olarak yapabılırım zamanında teslim ederim geri dönüş yaparsanız sevinirim. Aysell34@gmail.com

  Yanıtla
 • Ağustos 14, 2018 tarihinde, saat 4:46 pm
  Permalink

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul/Pendik
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim.
  Aysell34@gmail.com

  Yanıtla
 • Eylül 10, 2018 tarihinde, saat 8:59 pm
  Permalink

  Güzel bir iş..ev hanımıyım ve çalışmak istiyorum.yeriniz varsa bende varım.

  Yanıtla
 • Eylül 26, 2018 tarihinde, saat 8:19 pm
  Permalink

  Paketleme işi istiyorum ihtiyacım var k.maraş merkez oturuyorum lütfen iletişime geçin acil

  Yanıtla
 • Ekim 9, 2018 tarihinde, saat 8:32 pm
  Permalink

  Merhaba…
  Ankara-Altındağ’Dışkapıda oturuyorum.
  benim bu işe ihtiyacım var öğrenciyim ailemle yaşıyorum ve eve katkıda bulunmak istiyorum ilgilenirseniz mutlu olurum teşekkür ederim…

  Yanıtla
 • Ekim 22, 2018 tarihinde, saat 1:05 pm
  Permalink

  Evde kürdan paketleme işine ihtiyacım var.. Şimdiden tesekkür ederim

  Yanıtla
 • Ekim 23, 2018 tarihinde, saat 8:19 am
  Permalink

  Paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

  Yanıtla
 • Ekim 29, 2018 tarihinde, saat 2:39 pm
  Permalink

  Çok ihtiyaçmış var acil İstanbul Ümraniye Esenkent mah oturuyorum lütfen iletişime geçin

  Yanıtla
 • Kasım 3, 2018 tarihinde, saat 8:35 pm
  Permalink

  Paketleme işine çok acil ihtiyacım var Hürriyet Mahallesi Osmangazi/Bursa

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir