EVKUR Personel Alımı Yapıyor!

EVKUR, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çeşitli pozisyonlarda eleman alımı yapmayı planlıyor. Peki bu bölgeler ve pozisyonlar neler?

EVKUR Personel Alımı Yapıyor!

 

Ülkemizin en çok bilinen ürün satış firmaları arasında bulunan ve son dönemlerde birçok sponsorluğa da imza atan EVKUR Anonim Şirketi; çeşitli pozisyonlar için eleman alımı yapacağını duyurdu. Bu duyuruya göre EVKUR, personel ilanlarını çeşitli iş ilanları sitelerinde paylaşacak ve adaylar bu siteler yardımıyla işlere başvurabilecek. Peki hangi pozisyonlara ya da hangi şehirlere Evkur personel alımı yapacak; bunu öğrenelim.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

  • Web Editörü
  • Grafiker / Retoucher
  • Çağrı Merkezi Takım Lideri
  • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
  • Ön Muhasebe Elemanı
  • Satış Danışmanı

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Adana, Adıyaman, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Rize, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Zonguldak, Aksaray, Karabük, Osmaniye, Düzce, İstanbul (Anadolu) şehirleri için EVKUR yukarıda belirtilen pozisyonlarda personel alımı yapacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

EVKUR Anonim Şirketi tarafından yayınlanan iş ilanlarını; çeşitli iş ilanları sitesinden görüntüleyebilir ve başvurabilirsiniz.

EVKUR Kariyer.net Personel Alımı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir