Hasır Halatlar İle Dekoratif Ürün Yapımı

Hasır-Halat-ile-dekoratif-urun-yapmak-fikri

Hasır halatlar ile dekoratif ürün yapımı  

Hasır halatlar ile dekoratif ürün yapımı gayet kolay ve pratiktir. Hasır halatlar ile yapılan el işi süslemeler ve dekorasyonlar her zaman farklı bir hava yaratır. Bu sebeple bir çok kişi bu hasır halatları tercih etmektedir. Hasır halatlardan biraz bahsetmek gerekirse, maliyeti oldukça ekonomiktir. Kullanmadığınız bir vazo veya bir kalem kutusu, bir kaç parça kumaş yada cam mumluk vardır ki; kokusuna kanıp, yakınca güzel kokular sunacağına inanarak aldığımız.

Bu yazdıklarımız hasır halatla çalışmalarına başlamanıza yeterli değil tabii ki de çünkü hasır halat temin etmek gerek. Renk olarak genel anlamda bir birine benzer renktedirler ama kalınlıkları için bir çok seçeneğiniz olacak.  Zevkinize ve yapacağın çalışmaya uygun olanı bularak sizde evinize farklı atmosfer katabilirsiniz.

Hasır halatlar ile dekoratif ürün yapımı son zamanlarda oldukça popüler ve çok revaçta. Evi ev yapan, evi ve dekorasyonunu ortaya çıkaracak o evin aydınlatmasıdır. Tüm renklere uyum sağlar, her şeyi tamamlar. Aydınlatmanız klasik lamba yada avize  ise yetersiz ve dekorasyon çalışmanız da tamamlanmamış demektir.

Bir küçük  bilgiyi de sizinle paylaşmak isterim. Hasır halatların aydınlatmada armatür olarak kullanılıyor. Nasıl yapmışlar diye merak edenler varsa eğer hasır içinden geçen elektrik kablolu halatlar çok moda. Supla, kapı süsü, saat, tablo kenarlığı, aydınlatma ve bir çok ürünü bu şekilde hasır ile yapabilirsiniz. Siz de bir kaç görsel bakarak veya deneme yanılma yöntemi ile birbirinden güzel ürünler hazırlayabilir ve sosyal medya aracılığı ile bir çok  kişiye ulaşarak bu ürünleri satabilirsiniz.

Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız, sayfanın alt kısımdaki yorum bölümüne isim / soyisim / e-posta adresiniz ve hangi ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. (Yorumlarınıza telefon numarası eklemeyin) Bütün yorumlar kontrol edilerek onaylanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir