İŞKUR 106 bin Personel Arıyor

İŞKUR, web sitesinde yayınladığı servis aracılığıyla kişilerin diledikleri pozisyonlarda, ya da türlerde işler arayabilmesine olanak sağlıyor. Bu servis aracılığıyla İŞKUR, yaklaşık 106 bin personel alımı yapacağını duyurdu. Yurtiçi ya da yurtdışında çok sayıda kurum, iş kollarına yerleştireceği personelin alımını İşkur aracılığıyla yapıyor. Farklı kollarda iş fırsatları bulabileceğiniz servis üzerinde iş başvurusu yapmak da oldukça kolay. Gelin sizi İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur konusunda bilgilendirelim.

İŞKUR 106 bin Personel Arıyor

Türkiye’deki işsizlik oranının düşürülmesi amacıyla faaliyete geçen İşkur, daha önce milyonlarca işsizi iş sahibi yaptı. İşkur, yine birçok boş pozisyon için iş ilanı yayınladı. Birçok farklı kolda istihdam için yer açılan İşkur’a başvuru yaparak siz de bir iş sahibi olabilirsiniz. Şu anda yaklaşık olarak 106 bin güncel iş fırsatı bulunan İŞKUR’a aşağıdaki bağlantıdan katılabilirsiniz.

İşte, güncel İŞKUR iş ilanları

İŞKUR İŞ İLANLARI

İşkur’a kayıtlı kamu kuruluşları ya da özel firmalara iş başvurusu yapmak isteyen işsizler, isterlerse İşkur’un internet şubesi üzerinden, isterlerse ise en yakın İşkur il müdürlüğüne müracaat ederek özgeçmişleriyle beraber kayıt olabilir ve dilediği iş fırsatlarına ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir