KOSGEB İş Planı Nasıl Hazırlanır?

kosgeb-is-plani-hazirlama

KOSGEB iş planı nasıl hazırlanır? Bir çok girişimcilik hayali finansman söz konusu olduğunda hayal kırıklığına dönüşüyor. Oysa ki girişimlerine maddi kaynak bulmakta zorlanan kobi ve girişimciler, fikir ve yatırımlarını ertelemek zorunda değiller. Alacakları KOSGEB Destekleri ile 50.000 TL Hibe ve 100.000 TL faizsiz 2 yıl geri ödemesiz kredilerle hayallerini gerçekleştirebilirler.

Kosgeb Desteklerinden faydalanabilmek için hazırlanacak iş planının doğru şekilde hazırlanmış olması çok önemlidir. İş planı dosyanızı hazırlamak için bu konuda uzman kurum ve kuruluşlardan destek alabilirsiniz.

KOSGEB Yeni Girişimci Desteğinden faydalanabilmek için;

Kişinin Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi tamamlayarak katılım belgesi alması, veya İŞGEM’de yer alan bir işletme olması gerekmektedir.
Girişimci yasal kuruluşunu yapmış olduğu işletme için hazırlanacak İş Planı ile KOSGEB Hizmet Merkezlerine Yeni Girişimci Desteği için başvuru yapabilir.
Yapılan başvuruların olumlu sonuçlanabilmesi için hazırlanacak iş planı dosyasının doğru şekilde hazırlanmış olması çok önemlidir. KOSGEB iş planı dosyanızı hazırlamak için bu konuda uzman kurum ve kuruluşlardan destek alabilirsiniz.

2017 yılında da KOSGEB destek almak isteyen genç girişimcilerin mutlaka kurum tarafından onay almış iş planı projesi olması gerekmektedir. KOSGEB iş planı proje örnekleri ve yeni girişimci iş planı hazırlamanın aslında çok ta zor olmadığını, biraz dikkat, biraz özveri ile kendimizin de yapabileceğini unutmayalım.
KOSGEB desteklenen sektörleri ayrıntılı olarak listesini burayı tıklayarak öğrenebilirsiniz.
Boş olarak iş planı projesi örneği indirmek için lütfen tıklayınız.

Siz de KOSGEB Destekleri ile girişimcilik hayallerinizi gerçekleştirmek, 50.000 TL Hibe ve 100.000 TL faizsiz 2 yıl geri ödemesiz kredilerden faydalanabilmek için hemen harekete geçin.

Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız, sayfanın alt kısımdaki yorum bölümüne isim / soyisim / e-posta adresiniz ve hangi ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. (Yorumlarınıza telefon numarası eklemeyin) Bütün yorumlar kontrol edilerek onaylanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir