TKDK 200 memur alımı yapacak!

TKDK 200 memur alımı yapacak! Başvurular Nasıl Yapılacak?

TKDK, çeşitli pozisyonlarda 200 adet personel alımı yapılacağı hakkında bir duyuru yayınladı. Türkiye’nin bazı bölgelerinde toplam 200 memur alımı gerçekleştirecek olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun aradığı pozisyonlar ise; denetçi, uzman, mütercim ve destek personeli pozisyonları. Bu alımların nasıl ve ne zaman yapılacağı hakkında yazının devamında bilgi sahibi olabilirsiniz.

TKDK memur alımı için bir duyuru yayımlandı. Türkiye genelinde birçok ilde gerçekleştirilebilecek başvurular hakkında, Devlet Personel Başkanlığı soru işaretlerinize cevap olabilecek bir kılavuz yayınladı. Bu kılavuz ile başvuruların nerelere ve nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

SINAV BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

  • Sınav başvuruları, TKDK tarafından kabul edilecektir.
  • Başvuru kriterlerini sağlayan adaylar, 05 Ağustos 2017 ve 09 Ağustos 2017 tarihleri arasında, http://www.tkdk.gov.tr adresinden ulaşabilecekleri başvuru formunu doldurup gönderebilirler.
  • Sınava, başvurmakta geç kalan adayların bu konudaki talepleri dikkate alınmayacaktır.
  • Sınava girecek adayların listesi, TKDK tarafından ÖDSGM’ye teslim edilecek ve bu listedeki adaylar sınava alınacaktır.

SINAV BAŞVURU ŞARTLARINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir